Darmowe monitorowanie pozycji

Oceń » 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Loading...

wincher

Darmowe monitorowanie pozycji w Google’u to mrzonka, czy rzeczywiście można darmowo i rzetelnie monitorować pozycję ? Jak często słyszę od swoich niemieckich Klientów parafrazujących słynnego Alberta ” Was nichts kostet, ist nichts wert .”… czyli „Co nic nie kosztuje, nic nie jest warte” Czy to prawda, trzeba koniecznie korzystać z płatnych narzędzi ? Nasz rodzimy rynek oferuje dość dużo rozwiązań które są płatne ale dostarczają na prawdę dużej dawki informacji. Nie zamierzam reklamować a tym samych faworyzować jakichkolwiek graczy polskiego rynku. Każdy wybiera te usługi jakie najbardziej mu pasują.

Darmowe monitorowanie pozycji ze Szwecji

Rozglądając się za bezpłatnym ale też w miarę rzetelnym rozwiązaniem natrafiłem na szwedzką stronę: wincher.com Po rejestracji moim oczom ukazał się banalnie prosty panel administracyjny. Pomimo iż strona jest wyłącznie angielskojęzyczna nikt nie będzie miał problemów z obsługą ponieważ jest ona wręcz intuicyjna. Darmowe monitorowanie pozycji w tym przypadku sprowadza się do wpisania adresu strony oraz podaniu fraz które mają być monitorowane. Po tej czynności musimy chwilę zaczekać aby zobaczyć pierwsze wyniki. Możemy dodać również adresy stron naszej konkurencji, która będzie monitorowana równolegle na podane wcześniej nasze słowa kluczowe. Wygląda to właśnie tak:

darmowe monitorowanie pozycji

Na pierwszy rzut oka widzimy zestawienie zmian wszystkich słów kluczowych, najlepszych, lepszych oraz najgorszych. Dane prezentowane są za pomocą czytelnych wykresów, które można przesyłać w prosty sposób mailowo. Jak sama nazwa wskazuje darmowe monitorowanie pozycji więc nie oczekujcie fajerwerków 😉 Narzędzie robi to co powinno czyli monitoruje dane frazy i przesyła raporty na maila.

Ograniczenia wersji bezpłatnej

Nie ukrywajmy, okrojona czyli darmowa wersja sprawdza pozycję raz w tygodniu, w poniedziałki zbierane są aktualne dane. Jeżeli chcesz aby dane aktualizowane były codziennie, niestety musisz zapłacić. Opłata to 6.00 € miesięcznie za pierwszą domenę i 2.00 € za kolejne ilość słów kluczowych jest nieograniczona.
Jeżeli stawiasz pierwsze kroki jako pozycjoner, chcesz monitorować zlecone prace pozycjonowania na swojej stronie wtedy z czystym sumieniem polecam tę formę darmowego monitorowania pozycji w google’u. Serwis nie posiada dodatkowych informacji ale w prostocie tkwi jego siła i właśnie dlatego zwróciłem na niego uwagę.

niemiecki blognapisz