Lista niemieckich precli

Oceń » 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Loading...

precle

Po zaskakująco udanym debiucie publikacji listy katalogów SEO przyszedł czas na kolejną porcję wiedzy na temat zdobywania atencji odbiorcy dzięki tzw. Pressemitteilungen. W większości moich wpisów staram się zaznaczyć że pozyskany link, jest jedynie odcinaniem kuponów od słusznej koncepcji promocji content’u. Link do nas to skromna gratyfikacja naszych wysiłków, lecz nie jest wartością samą w sobie. Nie ma sensu umieszczania linków w katalogach tak jak pisałem, to prehistoria SEO ! Ważne aby pozyskać uwagę i zainteresowanie naszą ofertą, tym co mamy do powiedzenia. Niemieckie Pressemitteilungen są swoistym źródłem informacji które doręcza tematyczną wiedzę danej branży. Lista niemieckich precli którą Wam udostępniam to spis stron na których w pełni darmowo można zamieścić informacje prasowe czyli newsy na temat naszej usługi lub produktu. Oczywiście wpisy jedynie w języku niemieckim, więc jeżeli będziesz potrzebował pomocy, śmiało napisz do mnie.

Jak to właściwie działa ?

Jak opisałem wyżej, aby dodać nasz branżowy tekst musimy się oczywiście zarejestrować. Nawiązując do nazwy mojego bloga gloryfikującej content, nasze artykuły muszą być oczywiście bezbłędnie, lekkie a sztuką jest wytłumaczenie czegoś trudnego prostymi słowami. Uwierzcie mi na słowo, jako były nauczyciel niemieckiego, wiem o czym mówię 😉 Lista niemieckich precli którą dla Was przygotowałem pomoże Wam zarejestrować się w najważniejszych moim zdaniem, najbardziej poczytnych serwisach. Do każdego dodanego artykułu koniczne jest podanie autora tekstu oraz jego danych kontaktowych. W samym tekście możemy zazwyczaj zamieścić jeden lub dwa linki, które wygenerują ruch na naszej stronie.
Wpisy w serwisie to jedynie cześć korzyści. Niektóre strony oprócz dodania naszego tekstu na stronie, oferują wysłanie go do swoich abonentów jako swoisty newsletter. Inne natomiast za opłatą około 30.00 EUR oferują publikację tekstu w około 120 stronach partnerskich. Jest oczywiście pewien haczyk… publikacja tego samego tekstu może zaszkodzić naszej stronie z powodu zdublowanego content’u, więc tutaj radzę uważać.

Lista niemieckich precli » 50 sprawdzonych i aktualnych linków

Klikając poniżej możesz pobrać plik PDF w którym przedstawiona została lista niemieckich precli 50 aktualnych, sprawdzonych adresów. Lista jest bezpłatna dla czytelników bloga. Wystarczy że klikniesz: „PAY WITH A TWEET” i udostępnisz tą stronę na swoim facebooku, tweeterze lub na Google+.

Content Marketing

Sama lista niemieckich precli nie wystarczy oczywiście aby znaleźć się na samym szczycie SERP’ów niemieckiego Google’a. Jest to uzupełnienie pozyskiwania linków. Jest dobrym narzędziem content marketingu. Pamiętajmy, nawet najlepszy content bez promocji jest jedynie zwykłym, samotnym artykułem. Niektórzy wieszczą koniec content marketing’u skłaniając się ku pozyskiwaniu linków, które zawsze działało. Jak zawsze w każdej metodzie pozyskiwania linków ważna jest jakość a nie ilość.

Dobry tekst nie jest zły

Dodając swoje teksty lepiej zlecić ich napisanie profesjonaliście. Nie znając języka niemieckiego, korzystając z tłumacza google’a nasz wpis nie przyniesie żadnego efektu. Prezentowana lista niemieckich precli zawiera moderowane serwisy, przed publikacją tekst będzie sprawdzony, a zawierający nawet najmniejszy błąd nie będzie miał możliwości publikacji.

niemiecki blognapisz

Dodaj komentarz