Niemiecki swl pod lupą Google’a

Oceń » 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Loading...
niemiecki swl Na naszych zachodnich sąsiadów padł blady strach, wczoraj (jak widać na zdjęciu powyżej) Karolina Kruszyńska swoim tweet’em zmroziła krew w żyłach każdego seo’wca związanego z niemieckim rynkiem SEO. Pierwsze pytanie jakie padło: który SWL ? Prawdopodobnie chodzi o dwa: rankseller.de i teliad.de Jeżeli ktoś zna i korzystał, powinien działać szybko ale rozważnie.

Dlaczego ukarano niemiecki SWL ?

Odkąd pamiętam w branży seo’wców zajmujących się niemieckim SEO, krążył żart że w Niemczech nie ma SWL’i. A dlaczego teraz ? I w ogóle dlaczego kary ? Google karze niemiecki swl, ponieważ nie potrafi uporać się z systemami nienaturalnych linków. To już druga tego typu akcja, jeśli chodzi o niemiecki rynek SEO. Rykoszetem oberwał mój faworyt sosseo.de który nie ma nic wspólnego z nienaturalnymi linkami.

Niemiecki SWL który warto wybrać

Czytając niedawno forum poświęcone pozycjonowaniu, rankseller.de polecany był jako niemiecki swl gdzie warto zajrzeć w poszukiwaniu linków. Pytacie w mailach czy jest coś pewnego ? Uwaga, odpowiadam: owszem pewna jest jedynie śmierć i podatki 😉 W dobie szalejącego algo Google’a, nic nie jest pewne. Należy zachować zimną krew i rozwagę !
niemiecki blognapisz

Dodaj komentarz