Czym w ogóle są strony Presell ?

Jak wiemy od pewnego czasu Google szaleje zmieniając swoje algorytmy. "Rozprawiając" się z polskimi systemami wymiany linków (SWL). Pod lupę zostały wzięte również katalogi i jednym z bezpieczniejszy rozwiązań jest dywersyfikacja zaplecza. Jak sama nazwa mówi strony Presell (w Polsce określane mianem precli) to serwisy pozwalające umieścić artykuł z tekstem zawierający linki do pozycjonowanej strony. Polskim serwisem oferującym tego typu artykuły jest artelis.pl. A jak wygląda to w Niemczech ? Czy istnieją niemieckie strony Presell ? Przyroda nie znosi próżni, podobnie jest z niemieckim zapleczem SEO.

Jak i od czego zacząć ?

Podobnie jak niemieckie katalogi stron tak samo niemieckie strony Presell rządzą się swoimi prawami. Teksty stron Presell zazwyczaj utrzymane są w charakter promocyjnego tekstu na temat firmy, serwisu jaki pozycjonujemy. Jednym z istotniejszych elementem układanki jest tematyka niemieckiej strony Presell, ma to zasadniczy wpływ na dany wpis. Tekst artykułu musi być oczywiśćie unikalny czyli i tu przechodzimy do sedna. Aby niemieckie strony Presell prezentowały Twój wpis, musi on być oczywiście nienagannie napisany w języku niemieckim. Ten etap dodawania strony do niemieckich "precli" bywa najbardziej problematycznym. O tekście wygenerowanym przez tłumacza google'a można zapomnieć, zazwyczaj takie tłumaczenie to stek bzdur. Jeżeli zależy Ci na wartościowym wpisie poproś kogoś kto się na tym zna. Zawsze możesz poprosić mnie o tłumaczenie na niemiecki wpisu do niemieckiego katalogu stron Pressel.

Jak znaleźć niemieckie strony Presell ?

Najprostszy i oczywisty sposób Google.de wpisując następujące frazy: Deutsche Artikelverzeichnisse, Artikelverzeichnisse, liste deutsche artikelverzeichnisse ewentualnie darmowe niemieckie strony Presell artikelverzeichnis kostenlos lub artikelverzeichnis kostenlos eintragen.
  • artikel-fakten.de
  • artikel-internet-marketing.de
  • artikelspeicher.de
  • crasch.de
  • artikel-infos.de
  • artikel-schmiede.de
  • 0am.de
  • pagewizz.com
  • artikel-now.de
  • articles-content.de

Jak dodać artykuł do niemieckiej strony Presell ?

Jeżeli znalazłeś niemiecką stronę Presell do której chcesz dodać artykuł, możesz to zrobić w trzech prostych krokach. Poniżej przykład na podstawie serwisu: 0am.de

Krok 1

Niemiecki katalog stron

Krok 2

Niemiecki katalog stron

Krok 3

Niemiecki katalog stron

Dodawarka artykułów do niemieckich stron Presell

z pewnością ułatwi zadanie i przyspieszy proces pozycjonowania strony
Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest tzw. "dodawarka" connektar.de, czyli serwis umożliwiający publikację wpisu na wielu niemieckich stronach Presell. Nie jest to oczywiście usługa darmowa.

W zależności od ilości wpisów ceny wahają się od 19,50 eur (netto ) pakiet podstawowy do 999,00 eur (netto) pakiet rozszerzony. Portal wydaje się być dobrze przygotowany do pełnienia swojej funkcji. Wyposażony w funkcję Zeitversetztes Versenden pozwala dodawać artykuły w określonym czasie, istnieje również integracja kanału rss serwisu: Eigener Newsroom und RSS-Feed na własnej stronie. Dodatkową funkcją jest Social-Media-Verteiler czyli automat publikujący nasze statusy w mediach społecznościowy.


Darmowa czternastodniowa wersja testowa, zapewnia dodanie dwóch wpisów do niemieckich stron Presell połączonych z serwisem.
niemieckie strony presell