Relinkowanie dzięki darmowemu raportowi backlinków

Oceń » 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (0 głosów, średnia: 0,00 z 5)
Loading...

relinkowanie

Oferując tłumaczenia niemieckiego otrzymuję od zaprzyjaźnionych Klientów (wielka litera zamierzona) różnego rodzaju linki które mogłyby wydać się mi interesujące. Niektóre są przekomiczne, są wśród nich jednak perełki. Ten wpis będzie traktował o jednej z metod pozycjonowania stron jaką jest relinkowanie.

Relinkowanie » poznaj linki konkurencji

Fajnie byłoby poznać backlinki na przykład konkurencji, która osiąga dobre wyniki. Moglibyśmy w ten sposób pozyskać listę wartościowych, tematycznie powiązanych linków. Sprawdzając Trust Flow oraz Citation Flow wybieramy najlepsze jakościowo strony i umieszczamy na nich link do pozycjonowanej przez nas witryny.
Ale jak to zrobić ? Wszyscy znamy płatne narzędzia, a czy są darmowe ? Tak, możesz poznać darmowe backlinki i wykorzystać je do zbudowania własnego zaplecza.
Pierwszym narzędziem sprawdzającym darmowe backlinki jest oczywiście niemieckojęzyczna strona: www.seokicks.de Dzięki niej poznamy domeny linkujące do strony naszej konkurencji, IP domeny, rankingi które możemy zapisać w pliku CSV. Są jednak pewne ograniczenia, bezpłatny raport możemy sporządzić tylko raz z jednego adresu IP. Oczywiście z tym również można sobie poradzić 😉 Jeżeli chcielibyśmy korzystać z narzędzia odpłatnie, cennik znajdziemy tutaj: https://www.seokicks.de/account/create
Czy jest coś lepszego ? Co jeżeli chciałbyś poznać backlinki do wielu stron konkurencji, bez żadnych ograniczeń ? Owszem jest to możliwe i nic nie kosztuje. Poniżej znajduje się link do strony która generuje backlinki nie tylko domen.de. To narzędzie umożliwia nam bardzo sprawne relinkowanie naszej witryny.

Bezpośredni link » darmowy raport backlinków domen .de

Klikając poniżej zostaniesz przekierowany do strony gdzie wygenerujesz darmowy raport backlinków domen .de Tylko dla czytelników bloga. Wystarczy że klikniesz: „PAY WITH A TWEET” i udostępnisz tą stronę na swoim facebooku, tweeterze lub na Google+.
Co otrzymasz w zamian ? Powyżej opisana lista będzie zawierała:

pełną darmową listę backlinków konkurencji
text anchorów
linki wewnętrzne
linki zewnętrzne
rodzaj linka – czy to jest tekst czy też obraz
juice – czyli informację czy link jest Nofollow czy Dofollow

Lista wygląda tak

relinkowanie

niemiecki blognapisz